Program Triduum Paschalnego

Drukuj

Wielki Czwartek, 14 kwietnia 2022

18.00 - Liturgia Wieczerzy Pańskiej

Adoracja Pana Jezusa w ciemnicy
na pamiątkę uwięzienia Zbawiciela przed ukrzyżowaniem

19.00 – 20.00 – Grono Przyjaciół Seminarium

20.00 – 21.00 – Siostry Zakonne

21.00 – 22.00 – Kapłani

 

Wielki Piątek, 15 kwietnia 2022

Adoracja Pana Jezusa w ciemnicy

8.00 – Ciemna Jutrznia – modlitwa psalmami

9.00-10.00Krąg Biblijny i Wspólnota Misyjna Oblatów oraz mieszkańcy ul. Sadowej, Jeżewskiego, Walerona Wiejskiej, Słonecznej, Topolowej, Dębowej

10.00-11.00Róże Różańcowe z Jędrzejowa, Łączyna, Podchojn i Piasków

11.00-12.00Stowarzyszenie Rodzin Katolickich oraz mieszkańcy ul. Sienkiewicza, Mickiewicza, Żeromskiego, Słowackiego i Murawiec

12.00-13.00Rodzina Radia Maryja i Rodzina Edmundowa oraz mieszkańcy ul. Konopnickiej, Kilińskiego, Krasińskiego, Kopernika, Partyzantów

14.00-15.00Apostolat Maryjny Cudownego Medalika oraz mieszkańcy ul. Daszyńskiego, pl. Kościuszki, Strażackiej, Pińczowskiej, Przypkowskiego

15.00-16.00Czciciele Miłosierdzia Bożego

16.00-17.00 – adoracja indywidualna

17.15 Droga Krzyżowa

18.00 Liturgia Męki Pańskiej

- Gorzkie Żale

Adoracja Pana Jezusa w grobie

21.00-22.00 – Młodzież, Uczniowie LO

22.00-23.00 – Odnowa w Duchu Świętym

23.00-24.00 – Domowy Kościół

 

Wielka Sobota, 16 kwietnia 2022

9.00 – 12.00 – poświęcenie pokarmów, co pół godziny

 

Poświęcenie pokarmów w kaplicach:


10.00 - Piaski i Podchojny

10.30 - Podlaszcze i w Węgleniec

11.00 - Kulczyzna

 

Adoracja Pana Jezusa w grobie

8.00-9.00 – Ciemna Jutrznia – modlitwa psalmami

9.00-12.00 – adoracja indywidualna

13.00-14.00 – mieszkańcy ul. Św. Barbary, Małogoskiej, Okrężnej, Polnej, Ogrodowej, Piastowskiej

14.00-15.00 – mieszkańcy ul. Brzozowej, Cmentarnej, Kieleckiej, Okrzei, 11 Listopada, Krzywej, Niemirskiego

15.00-16.00Czciciele Miłosierdzia Bożego

16.00-17.00 – mieszkańcy ul. 3 Maja, Gądzio-Kosa, Jana Pawła II, Kościelnej, Os. Szansa, Zielonej, Krótkiej

17.00-18.00 – mieszkańcy ul. Głowackiego, Duh-Imbora, Jasionka, Dygasińskiego, Klonowej, Lipowej

18.00-19.00 – adoracja indywidualna

19.00 – Liturgia Wigilii Paschalnej – przynosimy świece

 

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

17 kwietnia 2022

6.00 Msza św. rezurekcyjna - z uroczystą procesją wokół kościoła

Msze św. w kościele parafialnym:

9.00, 10.30, 12.00, 18.00

Msze św. w kaplicach:

8.30 – Piaski                   

9.45 – Podchojny

11.00 – Podlaszcze        

12.15 – Węgleniec