Ogłoszenia parafialne

XII Niedziela Zwykła 20 czerwca 2021r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 1. W niedzielę o godz. 15.00 będzie Msza Święta w Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.  Zapraszamy serdecznie dzieci z klas czwartych, ich rodziców, rodzeństwo, chrzestnych i krewnych do wspólnego dziękczynienia Panu Bogu za dar Chleba Eucharystycznego, który daje życie wieczne.
 2. Pracownicy Ogniska Wychowawczego Caritas w Jędrzejowie zapraszają wszystkich parafian na Festyn Rodzinny pod hasłem - „Jeżeli cokolwiek warto na świecie czynić, to tylko jedno – miłować!”. Festyn odbędzie się w najbliższą środę 23 czerwca br., w godz. od 16.00 – 19.00 przy budynku Caritas. Wystąpią zespoły muzyczne i taneczne. Organizatorzy zaproponują wiele konkursów z nagrodami dla dzieci i starszych. Będzie można skorzystać z porady lekarza i adwokata. Szczegółowe  informacje widnieją też na plakatach informacyjnych przy naszym kościele. Zapraszamy do rodzinnego spędzenia czasu w to środowe popołudnie przy Ognisku Wychowawczym Caritas!
 3. W środę o godz. 18.45 będzie ostatnie przygotowanie do sakramentu Bierzmowania. Bardzo prosimy, aby na to spotkanie koniecznie przyszli świadkowe Bierzmowania.
 4. W czwartek będziemy przeżywać uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – największego i ostatniego z proroków, który wskazał na Jezusa Chrystusa jako Mesjasza -Zbawiciela. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na mszę św. o godz. 9.00 o dobre urodzaje i szczęśliwe zbiory oraz o zachowanie wszystkich rodzin naszej parafii od klęsk żywiołowych i wszelkich nieszczęść za przyczyną św. Jana Chrzciciela. Popołudniu zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 17.30 i po nim na Mszę św. o godz. 18.00 w której polecimy nasze życie opiece św. Jana Chrzciciela.
 5. W czwartek o godz. 16.00 rozpocznie się spowiedź młodzieży przed Bierzmowaniem. O skorzystanie z łaski miłosierdzia Bożego prosimy też rodziców kandydatów do Bierzmowania, świadków tego sakramentu, rodzeństwo, chrzestnych i krewnych uczniów z klas ósmych.
 6. W piątek przypada zakończenie roku szkolnego. O godz. 8.00 zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i pracowników szkół na Mszę Świętą dziękczynną za przeżyty rok szkolny z prośbą o Boże błogosławieństwo na czas wakacji.
 7. W piątek odbędzie się w naszej parafii uroczystość przyjęcia sakramentu Bierzmowania przez młodzież z klas ósmych podczas Mszy św. O godz. 16.00. Tego sakramentu udzieli ks. Biskup Marian Florczyk. Módlmy się za naszych młodych parafian, aby gorliwie wykorzystali dary Ducha Świętego do mądrego, dobrego
  i pobożnego życia.
 8. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 będzie Msza św. prymicyjna ks. Michała Segieta i ks. Przemysława Majewskiego, którzy w ostatnim czasie odbywali praktyki duszpasterskie w naszej parafii. Księża neoprezbiterzy udzielą wszystkim uczestnikom Mszy św. specjalnego błogosławieństwa i ofiarują obrazki prymicyjne. W ich imieniu wszystkich serdecznie zapraszamy!
 9. Jak zawsze proponujemy prasę katolicką. Mamy do dyspozycji przy wyjściu
  z kościoła i w zakrystii tygodniki: „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz miesięczniki „Miłujcie się” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci. W koszykach przy wyjściu
  z kościoła leży do zabrania biuletyn „Dzień Pański”.
 10. Wszystkich Drogich Parafian polecamy opiece Trójcy Przenajświętszej
  i życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu, zapraszając jednocześnie na Nabożeństwa Czerwcowe do Najświętszego Serca Jezusowego, które codziennie odprawiamy w naszym kościele o godz. 17.30.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Facebook

Proszę czekać. Trwa ładowanie wpisów...