XVI Niedziela Zwykła - 18 lipca 2021r.

Drukuj

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: w czwartek – święto św. Marii Magdaleny; w piątek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy; w sobotę – wspomnienie św. Kingi, dziewicy. Tym świętym zawierzamy w tym tygodniu nasze życie, prosząc o wstawiennictwo przed Bogiem.
  2. W niedzielę - 25 lipca - przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Z tej racji w sobotę, po wieczornej Mszy Świętej oraz w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej, przyzywając pomocy św. Krzysztofa, poświęcimy samochody i wszelkie inne środki lokomocji. Każdy kierowca otrzyma pamiątkę z poświęconym wizerunkiem św. Krzysztofa. Przy tej okazji kierowcy będą mogli złożyć dobrowolną ofiarę na zakup środków transportu niezbędnych w pracy misyjnej
  3. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką: tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz miesięczniki „Miłujcie się” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci. W koszykach przy wyjściu z kościoła leży do zabrania biuletyn „Dzień Pański”.
  4. Wszystkich naszych drogich Parafian i Gości polecamy opiece Trójcy Przenajświętszej i życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu!