Ogłoszenia parafialne

XX Niedziela Zwykła 15 sierpnia 2021r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 1. W najbliższych dniach w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: we wtorek – wspomnienie św. Jacka, prezbitera; w piątek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła;
  w sobotę – wspomnienie św. Piusa X. Opiece tych świętych polecamy nasze życie w tym tygodniu.
 2. Przełożona Prowincji Krakowskiej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Dębickich, s. Sylwia Chruślicka, nadesłała pismo z informacją, że s. Balbina Andreasik, nasza zakrystianka, zostanie przeniesiona na nową placówkę do Poznania. Pragniemy podziękować s. Balbinie za ofiarną posługę w naszym kościele. Niech wyrazem naszej wdzięczności będzie Msza święta w intencji Siostry Zakrystianki w najbliższy piątek o godz. 18.00. Wspólnie będziemy wypraszać u Pana Boga dar błogosławieństwa Bożego dla s. Balbiny na nowej placówce, jednocześnie dziękując za sześć lat służby w naszym kościele.
 3. Również w piątek na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się
  w intencji ofiarodawców i dobroczyńców naszej parafii. Po Mszy św. odprawimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego za wspierających materialnie naszą parafię. Obecnie składane ofiary przeznaczymy na remont muru wokół kościoła. W ostatnim czasie zostały złożone następujące ofiary: pewna osoba
  z Łączyna – 200 zł; pewna rodzina z ul. 3 Maja – 100 zł; pewna rodzina – 250 zł.; pewna osoba z Podchojn – 100 zł; pewna rodzina z ulicy Kilińskiego – 100 zł; pewna rodzina – 100 zł; Lidia Wyrozumska ze Skroniowa - 100 zł; Pewna osoba z Podchojn - 100 zł; pewna osoba z ul. Sadowej – 1200 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!
 4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła mamy do dyspozycji tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz miesięcznik „Miłujcie się!”. W Koszykach znajdziemy do zabrania biuletyn „Dzień Pański”.
 5. Wszystkim naszym Drogim Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w nowym tygodniu.

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Facebook

Proszę czekać. Trwa ładowanie wpisów...