Ogłoszenia parafialne

Uroczystość Chrztu Pańskiego 09 stycznia 2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 

 1. W najbliższą środę serdecznie zapraszamy naszych ministrantów wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji Służby Ołtarza. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie w salce parafialnej.
 2. Zapraszamy wszystkie chętne pary małżeńskie na spotkanie Kręgu Domowego Kościoła, które odbędzie się dzisiaj o godz.16.00 na salkach parafialnych.
 3. W czwartek po mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich uczestników Kręgu Biblijnego na spotkanie formacyjne.
 4. W piątek o godz. 17.45 swoje spotkanie na salkach parafialnych będzie miała oaza młodzieżowa. Zapraszamy chętną młodzież o dołączenie do wspólnoty oazowej.
 5. Dziękujemy wszystkim rodzinom z naszej parafii, które w zeszłym tygodniu wzięły udział w spotkaniach kolędowych w naszym kościele parafialnym i w kaplicach. Dziękujemy za wspólną modlitwę i ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła. W zakrystii, w kancelarii i telefonicznie ciągle możemy zgłaszać pragnienie indywidualnej kolędy w swoim domu, na którą księża umówią się telefonicznie. W tym tygodniu zapraszamy na wspólne spotkania kolędowe w kościele parafialnym mieszkańców następujących ulic i miejscowości:

 

Poniedziałek 10 stycznia 2022 r.

Godz. 17.45 kościół parafialny

Ul. Pińczowska, ul. Zielona, ul. Jeżewskiego, ul. Gądzio-Kosa,
oś. Górki Grabowskie

Wtorek 11 stycznia 2022 r.

Godz. 17.45 kościół parafialny

Ul. Kościelna, ul. Daszyńskiego, Pl. Kościuszki, ul. Kopernika,
ul. Ogrodowa, ul. Małogoska, Wilanów

Środa 12 stycznia 2022 r.

Godz. 17.45 kościół parafialny

Ul. Sienkiewicza, ul. Mickiewicza, ul. Krasińskiego, ul. Strażacka, ul. Św. Barbary, ul. Jana Pawła II, ul. Polna, ul. Kilińskiego,
ul. Kielecka, ul. Brzozowa, ul. Cmentarna

Czwartek 13 stycznia 2022 r.

Godz. 17.45 kościół parafialny

Ul. Słowackiego, ul. Żeromskiego, ul. Murawiec, ul. Dra Sędka,
ul. Partyzantów, ul. Piastowska, ul. Dygasińskiego

Piątek 14 stycznia 2022 r.

Godz. 17.45 kościół parafialny

Ul. ul. Konopnickiej, ul. Dębowa, ul. Topolowa, ul. Klonowa,
ul. Lipowa

Każdego dnia sprawujemy Mszę św. o Boże błogosławieństwo
w intencji rodzin zgromadzonych na spotkaniu kolędowym
w naszym kościele. Do wszystkich domów staramy się dostarczyć specjalnie wydrukowane zaproszenia, które umieszczamy w skrzynce na listy. Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą pojemników na wodę święconą, którą zabierzemy ze świątyni i pokropimy nią w imieniu kapłanów nasze mieszkania po powrocie do domu. Jeżeli któraś rodzina nie może przyjść na spotkanie kolędowe w wyznaczonym terminie, to zapraszamy na wspólne kolędowanie w dowolnie wybranym dniu.

 

 1. Serdecznie polecamy prasę katolicką: tygodniki „Niedziela” i Gość Niedzielny” oraz miesięczniki „Mały Gość Niedzielny” i „Staś” dla dzieci
  a także miesięcznik  „Miłujcie się” dla rodzin. W koszykach znajdziemy biuletyn „Dzień Pański”. Zachęcamy także do zabrania najnowszego wydania naszej gazetki parafialnej „TRINITAS” za dobrowolną ofiarę na wydanie kolejnego numeru.

 

 1. Naszym Drogim Parafianom w nadchodzącym nowym tygodniu życzymy obfitości łask, których źródło otworzył dla każdego z nas Chrzest święty. On też doprowadził nas do Eucharystii, w której przyjęliśmy dziś do serca zmartwychwstałego Zbawiciela. Oświeceni słowem Bożym i zjednoczeni
  z Bogiem w Komunii świętej, przeżyjmy każdy dzień nowego tygodnia na chwałę Bożą.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Facebook

Proszę czekać. Trwa ładowanie wpisów...