Aktualności

Uroczystości Dnia Patrona

„Wszyscy ojcowie nasi, co od początku świata żyli i w proch się rozsypali złączyli popioły swoje z tą ziemią. Ziemia jest więc jakoby ciałem spokrewniona z nami.” błogosławiony Edmund Bojanowski

dlatego według  Edmunda miłość Ojczyzny to realizacja miłości Boga i bliźniego, to droga świętości.

W przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych, czyli 31 października br., po raz kolejny w naszej parafii odbyła się Noc Świętych. Spotkanie modlitewne rozpoczęło się nabożeństwem różańcowym i  Mszą Świętą. Uroczyste wejście Korowodu Świętych do kościoła rozpoczęło modlitewne czuwanie.

Previous Next

W niedzielę, 4 listopada po Mszy Świętej o godz. 10:30 odbyło się wręczenie pamiątkowych upominków, wszystkim dzieciom, uczestniczącym w październikowych nabożeństwach różańcowych. Dzieciom gratulujemy pozytywnej odpowiedzi na prośbę Matki Bożej o modlitwę. Składamy również wyrazy głębokiego uznania dla rodziców i życzymy owocnego przekazywania wiary swoim dzieciom.

Previous Next

W sobotę, 13 października już po raz ostatni w tym roku odbyło się w naszej parafii Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęło się ono modlitwą, o którą tak bardzo prosiła Matka Boża Fatimska, a mianowicie Różańcem Świętym. W tym dniu rozważania do tajemnic radosnych przygotowała Wspólnota Misyjna Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.

Effata - Rekolekcje - 11.X.2018

W czwartek, 11 października rozpoczęły się „Rekolekcje odnowy wiary”, prowadzone przez naszą parafialną Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym „Effatha”. Rekolekcje te trwają przez dziesięć tygodni. W tym czasie, w każdy czwartek, odbywa się spotkanie które rozpoczyna się Mszą Świętą o godzinie 17:00, po której następuje adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem