Aktualności

Previous Next

Dekanalny Dzień Modlitwy za Synod Biskupów

Od 3 października trwa w Rzymie Synod Biskupów zwołany przez papieża Franciszka pod hasłem "Młodzież, wiara i rozeznanie powołania". Synod, to zgromadzenie pasterzy Kościoła, którzy pod przewodnictwem Ojca Świętego, wspólnotowo rozeznają drogi, którymi ma zmierzać współczesny Kościół.

W ramach modlitewnej sztafety, nasza parafia 08 października 2018r. również modliła się za zgromadzonych na Synodzie księży biskupów, za wszystkich uczestników tego spotkania oraz za młode pokolenie chrześcijan. Wierzymy, że modlitewny łańcuch, który łączy dzień po dniu poszczególne parafie i wspólnoty naszej diecezji, będzie nie tylko wsparciem Synodu, ale umocni również więzy naszego Kościoła lokalnego.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem