Ogłoszenia parafialne

9 sierpnia 2020 r. - XIX Niedziela Zwykła

  1. W sierpniu, miesiącu trzeźwości, pamiętajmy w modlitwach o wszystkich dotkniętych wielką tragedią alkoholizmu. Dajmy również dobry przykład. Zachęcamy do podjęcia przynajmniej do końca tego miesiąca postanowienia powstrzymania się od picia alkoholu, by taką ofiarą wybłagać pogrążonym w nałogu alkoholowym łaskę życia w trzeźwości. Na stoliku przed amboną leży „Księga Abstynencji”. Zapiszmy w niej nasze postanowienia.

2 sierpnia 2020 r. - XVIII Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy: we wtorek wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya, w czwartek święto Przemienienia Pańskiego, w sobotę – wspomnienie św. Dominika, kapłana;
  2. W I czwartek miesiąca na Mszy św. o godz.18.00 będziemy się modlić o nowe powołania do życia kapłańskiego i zakonnego, szczególnie z naszej parafii.

19 lipca 2020 r. - XVI Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: w środę – święto św. Marii Magdaleny; w czwartek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy; w piątek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy; w sobotę – święto św. Jakuba Apostoła.

12 lipca 2020 r. - XV Niedziela Zwykła

  1. W poniedziałek, 13 lipca serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczniemy je o godz. 19.30 modlitwą różańcową. O godz. 20.00 odprawimy Mszę Świętą, po której wyruszymy z procesją fatimską –  ze świecami –  wokół naszego kościoła. Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie ku czci Matki Bożej.

5 lipca 2020 r. - XIV Niedziela Zwykła

  1. Dziś  po każdej Mszy św., przy wyjściu z kościoła, będziemy mogli wesprzeć dobrowolną ofiarą materialną rodzinę Olszewskich z Wolicy, która utraciła znaczną część dorobku swego życia w tragicznych zdarzeniach, o których mówiliśmy w zeszłą niedzielę.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem