Ogłoszenia parafialne

5 stycznia 2020 r. - II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

  1. W poniedziałek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana świętem Trzech Króli. Przypominamy, że w tym dniu mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy Świętej. W naszym kościele Msze Święte będą odprawiane tak, jak w każdą niedzielę. Jest to także dzień pomocy kościołom misyjnym. Ofiara złożona na tacę będzie przeznaczona na misje.

Niedziela Świętej Rodziny

  1. We wtorek przeżyjemy ostatni dzień Roku Pańskiego 2019. Podziękujemy za każdy dzień, który otrzymaliśmy od Bożej Opatrzności.  Po Mszy św. o godz. 17.00 odprawimy specjalne nabożeństwo przed Jezusem Chrystusem w Najświętszym Sakramencie z podziękowaniem za wszelkie dobro, otrzymane z Bożej łaski w kończącym się roku. Serdecznie zapraszamy na to liturgiczne zakończenie roku we wtorek na godz. 17.00.

22 grudnia 2019 r. - IV Niedziela Adwentu

  1. Przeżywamy ostatnie dni Adwentu, czasu przygotowania do radosnego i pobożnego obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia. W najbliższych dniach możemy jeszcze skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. W poniedziałek i wtorek podczas porannych Rorat od godz. 6.00 rozpocznie się spowiedź i będzie trwać do 7.30. Ponadto w poniedziałek będzie można skorzystać ze spowiedzi wieczorem od godz. 16.30 do 17.30.

15 grudnia 2019 r. - III Niedziela Adwentu

  1. Z Bożą pomocą rozpoczęliśmy dziś Rekolekcje Adwentowe. Przez słuchanie słowa Bożego, spowiedź i Komunię Świętą chcemy przygotować się do radosnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Jutro i we wtorek będziemy spotykać się na naukach rekolekcyjnych w następującym porządku:
    - o godz. 9.00, 11.00, 15.30 (Roraty z nauką dla dzieci) i 17.00.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

  1. Dziś w całej Polsce po Mszach świętych zbierane są dobrowolne ofiary na „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”. Również i my możemy pomóc naszym braciom i siostrom, żyjącym na wschód od polskiej granicy, składając do puszek nasz dar serca. Za wszystkie ofiary niech Bóg wynagrodzi. Dziękujemy Wspólnocie Misjonarzy Oblatów za pomoc w zbiórce ofiar.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem