Ogłoszenia parafialne

Niedziela Palmowa

  1. Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień. Do świątyni przynieśliśmy palmy na pamiątkę uroczystego przybycia Jezusa do Jerozolimy na święto Paschy. Chcemy w ten sposób powitać Jezusa, przychodzącego do nas w tajemnicy Eucharystii.
  2. Przed kościołem młodzież oazowa rozprowadza palmy, z których dochód przeznaczony jest na wakacyjne rekolekcje naszej młodzieży.

Niedziela Wielkiego Postu

  1. Przypominamy, że od poniedziałku, 1 kwietnia, popołudniowa Msza święta będzie sprawowana o godz. 18.00. Z tej racji kancelaria parafialna po południu będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 16.30 do 17.30. Poranne godziny otwarcia kancelarii parafialnej pozostają bez zmian, czyli od wtorku do soboty w godz. od 8.00 do 9.00.

św. Józef

  1. W II Niedzielę Wielkiego Postu od lat wspieramy modlitwą i ofiarami do puszek misjonarzy i misjonarki z Polski. Po Mszach Św. przy wyjściu z kościoła będziemy mogli złożyć naszą ofiarę – jałmużnę wielkopostną na misje święte. Za dar serca w imieniu misjonarzy bardzo serdecznie dziękujemy. Dziękujemy także Wspólnocie Misyjnej Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej za zorganizowanie tej dzisiejszej zbiórki na cele misyjne.

Wielki Post

  1. Dzięki Bożej łaskawości rozpoczęliśmy kolejny Wielki Post. Jest to szczególny czas, w którym poprzez modlitwę, post i pokutę pragniemy zbliżyć się do Boga. Mogą nam w tym pomóc tradycyjne nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale. Jeśli tylko pobożnie je odprawimy, uzyskamy odpust zupełny, który możemy ofiarować za jednego z naszych bliskich zmarłych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem