Ogłoszenia parafialne

Zwiastowanie Pańskie

  1. Dzisiejsza niedziela w tradycji kościoła nazywa się po łacinie „Laetare!”,  po polsku „Ciesz się!”. Słowo Boże wzywa nas dziś, abyśmy spojrzeli na Pana i od Niego zaczerpnęli radości, o którą w czasie pandemii nie jest łatwo. Gdy uwierzymy Ewangelii, że Bóg jest miłosiernym Ojcem, to obudzi się w naszych sercach pewność, że teraz jest przy nas, swoich dzieciach. Wszystkich kocha jednakowo, na zagubionych w życiu czeka z otwartymi miłosiernymi ramionami.

św. Józef

  1. W czwartek, 19 marca, przypada Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. W naszej modlitwie polećmy św. Józefowi Kościół, rodziny i mężczyzn, którym św. Józef patronuje.
  2. W tym tygodniu będzie tylko jedno Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, w piątek o godz. 16.00.

I Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzięki Bożej łaskawości rozpoczęliśmy kolejny Wielki Post. Jest to szczególny czas, w którym poprzez modlitwę, post i pokutę pragniemy zbliżyć się do Boga. Mogą nam w tym pomóc tradycyjne nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale. Jeśli tylko pobożnie je odprawimy, uzyskamy odpust zupełny, który możemy ofiarować za jednego z naszych bliskich zmarłych. Zapraszamy więc na Drogę Krzyżową:

Środa Popielcowa

  1. Od poniedziałku rozpocznie się Nowenna do św. Jana Pawła II w intencji młodzieży naszej parafii i całego dekanatu przed rekolekcjami szkolnymi w Wielkim Poście.
  2. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego w salce parafialnej. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną głębiej poznać Pismo Święte i na co dzień żyć słowem Bożym.

16 lutego 2020 r. - VI Niedziela Zwykła

  1. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. o uzdrowienie duchowe i cielesne o godz. 17.00. Będzie jej przewodniczył o. Pacyfik Iwaszko, franciszkanin z Pińczowa. W czasie tego spotkania niech w naszym sercu będzie głęboka wiara, że Bóg w mocy Ducha Świętego może uzdrowić nasze życie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem