Ogłoszenia parafialne

Zesłanie Ducha Świętego

  1. Wysłuchajmy uważnie słów Księdza Biskupa Ordynariusza:
    W związku z tym, że władze państwowe zniosły limity osób mogących być zgromadzonych w świątyniach podczas sprawowania liturgii, mając na uwadze udzieloną przeze mnie dyspensę od zachowania I Przykazania Kościelnego dnia 13 marca 2020 r., a potem przedłużoną do odwołania w dniu 23 marca 2020 r., kierując się dobrem duchowym wiernych, niniejszym:

10 maja 2020 r. - V Niedziela Wielkanocna

  1. Ks. Biskup Ordynariusz skierował do nas list następującej treści:
    Drodzy Diecezjanie! W minioną niedzielę (3 maja br.) otrzymaliśmy radosną wiadomość, że Ojciec Święty Franciszek mianował kapłana diecezji kieleckiej - ks. prałata Henryka Jagodzińskiego, Pierwszego Radcę Nuncjatury Apostolskiej w Bośni i Hercegowinie, Nuncjuszem Apostolskim w Ghanie (Afryka), wynosząc go jednocześnie do godności Arcybiskupa tytularnego Limosano.

26 kwietnia 2020 r. - III Niedziela Wielkanocna

  1. Ks. dr Paweł Tambor, Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach, zwrócił się z prośbą o podanie Wiernym Parafii Trójcy Świętej w Jędrzejowie następującego ogłoszenia: W myśl wskazań Kodeksu Prawa Kanonicznego podaje się do wiadomości, że Tomasz Jan Chowaniec i Łukasz Tadeusz Chowaniec

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem