Ogłoszenia parafialne

24 listopada 2019 r. - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

 1. W środę, 27 listopada o godz. 17.00 będzie sprawowana Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski w dziewiątą rocznicę założenia Apostolatu Maryjnego Cudownego Medalika przy naszej parafii. Po Mszy św.  członkowie tej Wspólnoty spotkają się w salce parafialnej. 
 2. Również w środę zapraszamy ministrantów i ich rodziców na Mszę św. o godz. 17.00, po której odbędzie się spotkanie w salce parafialnej.
 3. W czwartek zapraszamy na dziewiąte spotkanie w ramach Rekolekcji Odnowy Wiary. Jego tematem będzie JA I BÓG – TO SIĘ UDA! Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 Mszą św., w czasie której będziemy modlić się o światło Ducha Świętego dla uczestników Rekolekcji Odnowy Wiary. Serdecznie zapraszamy.
 4. W piątek, 29 listopada Biskup Kielecki Jan Piotrowski będzie obchodził piątą rocznicę Ingresu do Bazyliki Katedralnej w Kielcach. Z tej racji tego dnia będzie sprawowana Msza św. w intencji Księdza Biskupa Jana o godz. 18.00 w Bazylice Katedralnej. Wszyscy jesteśmy zaproszeni do udziału w tej uroczystości i do modlitwy w intencji Dostojnego Jubilata.
 5. W sobotę przypada Święto Św. Andrzeja Apostoła, który jest patronem Ks. Andrzeja i Siostry Andrei. W intencji drogich nam Solenizantów odprawimy Mszę św. o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za Ks. Andrzeja, Siostrę Andreę oraz za  wszystkich obchodzących imieniny tego dnia.
 6. W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie Rodziny Radia Maryja o godz. 15.00 w salce parafialnej.
 7. Pan Organista w tym tygodniu zaniesie poświęcone opłatki mieszkańcom Ignacówek, Podlaszcza, Podchojn i Węgleńca. W zakrystii mogą nabyć opłatki ci, którzy zwyczajowo odbierają je od Sióstr. Ofiary składane przy opłatkach są naszym podziękowaniem za całoroczną pracę Pana Organisty i Siostry Zakrystianki.
 8. Zbliża się 6 grudnia, dzień świętego Mikołaja, którego w naszym kościele spodziewamy się w tym dniu po Mszy św. o godz. 17.00. Rodzice bądź dziadkowie, przez których dzieci zamawiają prezenty u św. Mikołaja, proszeni są o zgłoszenie się do zakrystii najpóźniej 6 grudnia przed Mszą świętą o godz. 17.00.
 9. W najbliższy wtorek, 26 listopada o godz. 18.00 w Centrum Kultury w Jędrzejowie odbędzie się wykład ks. Tadeusza Isakowicza – Zaleskiego pt. „Ludobójstwo na Kresach Wschodnich – zbrodnia wciąż zapomniana”. Wstęp wolny. Organizatorzy –  Kibice Klubu Sportowego Naprzód Jędrzejów – serdecznie zapraszają.
 10. Powiat Jędrzejowski informuje, że od 25 listopada do 10 grudnia trwa Kampania Białej Wstążki, czyli Akcja przeciwko przemocy wobec kobiet. W gablocie przed kościołem są zamieszczone terminy bezpłatnych dyżurów psychologa i adwokata,  do których osoby pokrzywdzone mogą się zgłosić po pomoc. Informacje o Kampanii Białej Wstążki możemy znaleźć również na ulotkach w przedsionku kościoła.
 11. Przy wyjściu z kościoła mamy do dyspozycji prasę katolicką: tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz miesięczniki „Miłujcie się” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci. W koszykach leży do zabrania biuletyn „Dzień Pański”.
 12. Wszystkim Drogim Parafianom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej w nowym tygodniu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem