Ogłoszenia parafialne

8 marca 2020 r. - II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziś po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła będziemy mogli wesprzeć dobrowolną materialną ofiarą rodzinę pani Beaty Jackowskiej z Podchojn, na której domu wichura zerwała dach. Za ofiarne serce składamy „Bóg zapłać”.
 2. W czwartek po wieczornej Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu przygotowana przez Krąg Biblijny. Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnym uwielbieniu Jezusa Chrystusa i modlitwie o otwarcie naszych serc na Jego słowo.
 3. Przyszła niedziela będzie przez nas obchodzona jako Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po wszystkich Mszach świętych przed kościołem będą zbierane ofiary jałmużny wielkopostnej na misje. Prosimy o hojność serca i za nią dziękujemy.
  W tym dniu o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie modlitewne Wspólnoty Misyjnej Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
 4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
  Droga Krzyżowa
  • W czwartek o godz. 16.00 dla dzieci
  • W piątek o godz. 16.00 dla wszystkich parafian
  • W piątek o godz. 18.00 dla młodzieży
  Gorzkie Żale – w niedzielę o godz. 16.30.
 5. Serdecznie polecamy prasę katolicką: tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz miesięczniki „Miłujcie się!” i „Mały Gość Niedzielny dla dzieci”. W koszykach znajdziemy biuletyn „Dzień Pański”.
 6. 28 marca rozpoczniemy Misje Parafialne w naszej wspólnocie. Chcemy na nie zaprosić wszystkich parafian. Dla każdej rodziny przygotowaliśmy program Misji, który jest jednocześnie zaproszeniem do udziału w nich. Misje Parafialne, które przeprowadzi ks. Marcin Boryń, duszpasterz młodzieży w naszej Diecezji Kieleckiej, będą trwać 7 dni. Spotkania misyjne będą przed południem i popołudniu, a nawet wieczorem o godz. 19.30 – dla tych, którzy później wracają do domu. Aby każda rodzina w naszej parafii poczuła się osobiście zaproszona, już w tym tygodniu rozpoczniemy roznoszenie programów Misji Parafialnych do domów naszych parafian. Przyjmijcie, Drodzy Parafianie, ten program i czujcie się wyjątkowo serdecznie zaproszeni do udziału w tym bardzo ważnym wydarzeniu religijnym, które się zdarza nie częściej, jak co dziesięć lat.
 7. Wszystkim naszym Drogim Parafianom w nadchodzącym nowym tygodniu życzymy obfitości łask Bożych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem