Ogłoszenia parafialne

Wniebowstąpienie Pańskie

24 maja 2020 r. - Wniebowstąpienie Pańskie

 1. We wtorek przypada Dzień Matki.  Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci, wyrażającej się  w modlitwie za nasze mamy. Nabożeństwo Majowe o godz. 17.30 odprawimy w intencji wszystkich matek.
 2. W najbliższą środę, w czasie majowej Litanii Loretańskiej o godz. 17:30 i podczas następującego po niej Nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Mszy Świętej będziemy modlić się o szczęśliwe zbiory i Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Wilanowa, Podchojn, Ignacówek, Podlaszcza, Cegły i Kulczyzny. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. W piątek zapraszamy na Nabożeństwo Majowe o godz. 17:30 i Mszę Świętą w intencji diakona Michała Bierońskiego, przygotowującego się do przyjęcia święceń kapłańskich.
 4. W sobotę, w wigilię Zesłania Ducha Świętego diakon Michał Bieroński z rąk biskupa ordynariusza Jana Piotrowskiego otrzyma święcenia Prezbiteratu o godz. 10:00 w Parafii św. Józefa Robotnika w Kielcach. Tę uroczystość będziemy mogli przeżyć dzięki transmisji internetowej na stronie Radia eM Kielce.
  Msza Święta Prymicyjna neoprezbitera Michała Bierońskiego odbędzie się w naszym kościele parafialnym podczas Odpustu – 7 czerwca 2020 r. o godz. 12:00.
 5. W ostatnim tygodniu maja zapraszamy serdecznie do udziału w Nabożeństwach Majowych o godz. 17:30. W tym kończącym się okresie Zmartwychwstania Pańskiego zachęcamy do skorzystania ze Spowiedzi wielkanocnej podczas Litanii Loretańskiej do Matki Bożej o godz. 17:30 i w czasie Mszy Świętej.
  W sobotę w wigilię Zesłania Ducha Świętego po Mszy Świętej o godz. 18:00 Krąg Biblijny poprowadzi adorację Najświętszego Sakramentu, która będzie modlitewnym wołaniem o odnowienie w nas darów Ducha Świętego.
 6. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką: tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz miesięczniki „Miłujcie się” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci. W koszykach przy wyjściu z kościoła leży do zabrania biuletyn „Dzień Pański”.
 7. W tym tygodniu w Internecie będziemy transmitować:
  w środę o godz. 17.30 – nabożeństwo majowe, a o godz. 18.00 – Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i następującą po niej Mszę Świętą;
  w niedzielę transmitujemy Msze Święte o godz. 9:00 i 12:00. 
 8. Wszystkich Drogich Parafian zachęcamy do wspólnej codziennej modlitwy różańcowej w domach rodzinnych o godz. 20:30. Życzymy jednocześnie opieki Matki Bożej na każdy dzień.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem