Ogłoszenia parafialne

5 lipca 2020 r. - XIV Niedziela Zwykła

  1. Dziś  po każdej Mszy św., przy wyjściu z kościoła, będziemy mogli wesprzeć dobrowolną ofiarą materialną rodzinę Olszewskich z Wolicy, która utraciła znaczną część dorobku swego życia w tragicznych zdarzeniach, o których mówiliśmy w zeszłą niedzielę. Z powodu kilkugodzinnego braku energii elektrycznej w ich gospodarstwie hodowlanym doszło do uduszenia 323 sztuk trzody chlewnej. Za ofiarne serce składamy „Bóg zapłać”.
  2. W czwartek o godz. 16.00 rozpocznie się spowiedź I grupy dzieci pierwszokomunijnych, a o godz. 17.00 do spowiedzi przystąpi II grupa. Rodziców, rodzeństwo i krewnych dzieci zapraszamy do spowiedzi w ciągu tygodnia, rano od godz. 6. 30 i popołudniu od 17.30 oraz w czwartek po wyspowiadaniu najpierw dzieci.
  3. W sobotę w naszej parafii będziemy przeżywać doniosłą uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w dwóch grupach: I o godz. 10.30 i II o godz. 12.30. Cieszymy się, że do Stołu Pańskiego podejdą po Chleb Życia nasi młodzi parafianie. Módlmy się za nich, by nigdy nie zagubili tego pragnienia przyjmowania Jezusa Chrystusa w Eucharystii.
  4. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką: tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz miesięczniki „Miłujcie się” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci. W koszykach przy wyjściu z kościoła leży do zabrania biuletyn „Dzień Pański”.
  5. Dzieciom i młodzieży wypoczywającej na wakacjach, życzymy Bożego błogosławieństwa. Przypominamy, aby w wakacje nie zaniedbać niedzielnej Mszy świętej i codziennej modlitwy. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem