Ogłoszenia parafialne

19 lipca 2020 r. - XVI Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: w środę – święto św. Marii Magdaleny; w czwartek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy; w piątek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy; w sobotę – święto św. Jakuba Apostoła.
  2. W sobotę, 25 lipca przypada także wspomnienie św. Krzysztofa, Patrona Kierowców i Podróżujących. Z tej racji w sobotę po wieczornej Mszy Świętej oraz w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej, przyzywając pomocy św. Krzysztofa, poświęcimy samochody i wszelkie inne środki lokomocji. Każdy kierowca otrzyma breloczek do kluczy z poświęconym wizerunkiem św. Krzysztofa. Przy tej okazji kierowcy będą mogli złożyć dobrowolną ofiarę na zakup środków ochrony przed epidemią koronawirusa w krajach misyjnych oraz środków transportu dla misjonarzy. 
  3. Państwo Olszewscy z Wolicy, dotknięci nieszczęśliwym wypadkiem w swoim gospodarstwie hodowlanym, z całego serca dziękują za pomoc materialną, złożoną po Mszach świętych dwa tygodnie  temu, w wysokości 6507 zł. Mówią „Bóg zapłać!” i pragną odwdzięczyć się modlitwą za wszystkich ofiarodawców i całą naszą parafię.
  4. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką: tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz miesięczniki „Miłujcie się” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci. W koszykach przy wyjściu z kościoła leży do zabrania biuletyn „Dzień Pański”.
  5. Wszystkich naszych drogich Parafian i Gości polecamy opiece Trójcy Przenajświętszej i życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem