Ogłoszenia parafialne

13 września 2020 r. - XXIV Niedziela Zwykła

 1. Odpowiadając na prośbę Ojca Świętego Franciszka, dziś, po zakończeniu Mszy św. przy wyjściu z kościoła możemy wesprzeć renowację Bazyliki Grobu Bożego w Jerozolimie, składając do puszki naszą dobrowolną ofiarę, za którą Bóg zapłać w imieniu chrześcijan z Ziemi Świętej.
 2. Jutro przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy do adoracji, słynącego łaskami krzyża Chrystusowego znajdującego się w kaplicy miłosierdzia Bożego w naszym kościele.
 3. We wtorek Kościół wspomina w liturgii Najświętszą Maryję Pannę Bolesną, która jest patronką Podlaszcza i Ignacówek. Stąd też w kaplicy
  w Podlaszczu będzie Msza św. o godz. 18.00 w intencji wszystkich mieszkańców tych miejscowości.
 4. W środę o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji tych wszystkich, którzy pomagają biednym i chorym w naszej parafii. Po Mszy św. o godz. 18:45 wszystkich wolontariuszy zapraszamy na spotkanie na plebanii.
 5. W piątek będziemy przeżywać święto Świętego Stanisława Kostki, który jest patronem dzieci i młodzieży. Dlatego też zapraszamy naszych młodych parafian, wraz z rodzicami i nauczycielami na Mszę św. o godz. 18.00. W tym dniu będziemy się również modlić w intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej parafii. Obecnie składane ofiary przeznaczone są na remont salek parafialnych. Ofiary na ten cel złożyli: pewna rodzina z ul. Przypkowskiego – 200zł, pewna osoba z Węgleszyna – 50zł, rodzice młodzieży bierzmowanej
  w darze ołtarza – 5690zł, rodzice dzieci pierwszokomunijnych z ostatniej grupy – 300zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy Bóg zapłać!
 6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła mamy do dyspozycji tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz miesięczniki „Miłujcie się!” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci. W koszykach znajdziemy do zabrania biuletyn „Dzień Pański”.
 7. Wszystkich naszych drogich Parafian polecamy Bożej Opatrzności i życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem