Aktualności

https://www.swietatrojca.org/galeria/category/45-pozegnanie-siostry-natany-15viii2019

Imieniny i pożegnanie Siostry Natany

Dnia 15 sierpnia 2019 roku obchodziliśmy w naszej Wspólnocie parafialnej imieniny siostry Natany. Wraz z wieloma pięknymi życzeniami dziękowaliśmy Siostrze za piękną posługę w naszej parafii, którą zakończyła w ostatnich dniach sierpnia 2019 roku. Życzymy jej Błogosławieństwa Bożego i wielu łask na nowej placówce. Jednocześnie witamy w naszej parafii Siostrę Józefę i życzymy Jej wiele radości z pełnionej posługi. Zapewniamy o naszej modlitwie i mamy nadzieję, że Siostra będzie zadowolą ze swojej nowej placówki w Jędrzejowie.

Zapraszamy - Imieniny i pożegnanie Siostry Natany

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Facebook

Proszę czekać. Trwa ładowanie wpisów...