Ogłoszenia parafialne

XI Niedziela Zwykła 16 czerwca 2024 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 1. Dzisiaj o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie modlitewne Wspólnoty Misyjnej Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Serdecznie zapraszamy!
 2. W tym tygodniu będziemy przeżywać liturgiczne wspomnienia: w poniedziałek – św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika; w piątek – św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. Opiece i modlitwie tych świętych polecimy nasze rodziny i całą parafię.

X Niedziela Zwykła 9 czerwca 2024 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 1. Gościmy dzisiaj w naszej wspólnocie ks. Piotra Pochopienia - misjonarza z Brazylii, który dzieli się z nami swoim doświadczeniem pracy misyjnej a po Mszach św. będzie można wesprzeć jego dzieło misyjne darem serca złożonym do puszki.
 2. Dzisiaj także zapraszamy na Parafialny Dzień Dziecka w godz. 10:30-14:00. Dla dzieci będą przygotowane bezpłatne atrakcje m.in. dmuchańce, ścianka wspinaczkowa, animowane gry i zabawy. Podczas pikniku prowadzone będą licytacje oraz kiermasz fantów. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

IX Niedziela Zwykła 02 czerwca 2024 r.  

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 1. W ubiegłą niedzielę nasza młodzież z klas ósmych przyjęła sakrament Bierzmowania z rąk
  ks. Bpa Mariana Florczyka. Naszym młodym parafianom życzymy trwania w łasce Bożej, która otwiera na moc Ducha Świętego. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przebiegu tej uroczystości. Rodzicom młodzieży bierzmowanej dziękujemy za dar ołtarza – renowację i wyzłocenie dwóch puszek do udzielania komunii św. za sumę 3000 zł.

Uroczystość Najświętszej Trójcy 26 maja 2024 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 

 1. Z racji uroczystości Trójcy Najświętszej - święta patronalnego naszej parafii, każdy z nas może otrzymać odpust zupełny, czyli darowanie kar doczesnych za grzechy, które wyznaliśmy w spowiedzi sakramentalnej i ten odpust możemy ofiarować w intencji osoby zmarłej. Dlatego w trosce o zbawienie naszych bliskich, odprawimy w niedzielę Mszę św. w kaplicy cmentarnej o godz. 19.30 w intencji zmarłych parafian.  Serdecznie zapraszamy!
 2. W środę będziemy obchodzić w liturgii Kościoła wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

 Zesłanie Ducha Świętego  19 maja 2024 r.  

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 

 1. Dzisiejszą Uroczystość Zesłania Ducha Świętego Kościół przedłuża na dzień następny. Jutro bowiem, w drugi dzień Zielonych Świat, będziemy obchodzić święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, która doskonale została napełniona Duchem Świętym. W poniedziałek zapraszamy zatem do wspólnej modlitwy, wspartej orędownictwem Matki Bożej, o odnowienie darów Ducha Świętego w nas samych, podczas Mszy świętych w naszym kościele parafialnym o godz. 6:30, 7:00, 9:00 i 18:00.
 2. W tym tygodniu będziemy przeżywać w liturgii: w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana; w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 12 maja 2024 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 1. Wczoraj dzieci z kl. III przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej. Polecamy je opiece Trójcy Przenajświętszej z modlitwą, aby przez całe swoje życie pragnęły przyjmować Jezusa Chrystusa w Eucharystii. Dzieci pierwszokomunijne, wraz z rodzicami, będą uczestniczyć w Białym Tygodniu we Mszy św. o godz. 18.00 z dziękczynieniem za dar spotkania ze Zbawicielem w Najświętszym Sakramencie. Z racji Pierwszej Komunii Świętej rodzice sfinansowali złocenie dwóch kielichów i puszki do sprawowania Mszy św. za sumę 4 tys. zł. Ponadto złożyli ofiarę 2 tys. zł na utrzymanie naszego kościoła, za co składamy serdeczne Bóg zapłać!
 2. W poniedziałek – 13 maja - odprawimy pierwsze nabożeństwo fatimskie. Rozpoczniemy je modlitwą różańcową o godz. 19.30. O godz. 20.00 będziemy sprawować Mszę św., po której pójdziemy w procesji fatimskiej wokół naszego kościoła. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą świec.
 3. W poniedziałek zapraszamy uczniów klas VIII wraz z rodzinami na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji pomyślnego złożenia egzaminu ósmoklasistów.
 4. We wtorek -14 maja – w święto św. Macieja Apostoła.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Facebook

Proszę czekać. Trwa ładowanie wpisów...