Aktualności

Previous Next

Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z grupą "Oaza"

15 września 2019 roku w Niedzielę w naszej parafii odbywało się spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Uczestniczyła w nim grupa studentów, która należy do wspólnoty „Oaza”. Opowiedzieli Oni o swojej wspólnocie, oraz  w jaki sposób przez należenie do niej, przybliżyli się i bardziej poznali Boga. Opowiadali również o wielkiej Miłości Jezusa do każdego człowieka. W naszej parafii również istnieje wspólnota „Oaza”. Zapraszamy każdego młodego człowieka, który chce bardziej poznać Boga na spotkanie w każdą sobotę po wieczornej Mszy Świętej w salce katechetycznej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Facebook

Proszę czekać. Trwa ładowanie wpisów...