Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Zwykła 22 stycznia 2023 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 1. W tym tygodniu będziemy przeżywać
  w liturgii Kościoła: we wtorek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; w środę - Święto Nawrócenia
  św. Pawła; w czwartek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa;
  w sobotę – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła. Tym świętym powierzymy życie naszej parafii w tym tygodniu.

 

 1. W środę przypada dziewiąta rocznica święceń biskupich Ordynariusza Diecezji Kieleckiej, Księdza Biskupa Jana Piotrowskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszego Pasterza podczas Mszy św. o godz. 17.00

 

 1. W środę na mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy ministrantów i ich rodziców na wspólną modlitwę za służbę liturgiczną w naszej parafii. Po mszy św. zapraszamy na wspólne spotkanie na salkach parafialnych.

 

 1. W czwartek po Mszy św. o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.

 

 1. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 odprawimy Mszę św. w intencji członków wszystkich grup parafialnych. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie opłatkowe i wspólny śpiew kolęd. Serdecznie zapraszamy!

 

 1. Dziękujemy wszystkim rodzinom z naszej parafii, które w zeszłym tygodniu mogliśmy nawiedzić podczas wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za wspólną modlitwę i ofiary złożone na remonty i utrzymanie naszego kościoła. W tym tygodniu kolęda będzie przebiegać w następującym porządku:

 

Poniedziałek 23 stycznia 2023 r.

Godz. 15.00 ul. 11 Listopada(2 kapłanów), ul. Okrzei( 1 kapłan),
ul. Niemirskiego(1 kapłan), ul. Krótka(1 kapłan)

Wtorek 24 stycznia 2023 r.

Godz. 15.00 ul. Przypkowskiego(2 kapłanów) i ul. Piłsudskiego(1 kapłan)

 

 1. Polecamy prasę katolicką: tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz miesięczniki „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci oraz „Trwajcie w miłości” dla rodzin. W koszykach znajdziemy do zabrania gazetkę parafialną „Trinitas”.

 

 1. Zapraszamy na modlitewne nocne czuwania na Jasnej Górze z 4 (sobota) na
  5 lutego br. (niedziela). Wyjazd będzie 4 lutego – w sobotę – o godz. 18.00 z parkingu parafialnego. Wszystkich chętnych prosimy o zapisanie się w zakrystii.

 

 1. Wszystkim naszym Drogim Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa
  w nowym tygodniu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Facebook

Proszę czekać. Trwa ładowanie wpisów...