Ogłoszenia parafialne

XI Niedziela Zwykła 16 czerwca 2024 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 1. Dzisiaj o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie modlitewne Wspólnoty Misyjnej Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Serdecznie zapraszamy!
 2. W tym tygodniu będziemy przeżywać liturgiczne wspomnienia: w poniedziałek – św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika; w piątek – św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. Opiece i modlitwie tych świętych polecimy nasze rodziny i całą parafię.
 3. W środę zapraszamy do wspólnej modlitwy ministrantów oraz ich rodziców
  i najbliższych. W intencji Służby Ołtarza odprawimy nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30 oraz Mszę św. o godz. 18.00, po której nastąpi spotkanie w salce parafialnej.
 4. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo Medjugorskie. O 17:15 modlitwa różańcowa, a po niej litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. o 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. W piątek kończy się rok szkolny. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, pracowników szkół i rodziców na Msze św. dziękczynne: w kościele parafialnym o godz. 8.00 oraz
  w kaplicy w Podchojnach o godz. 8.00, podczas których poprosimy również o Boże błogosławieństwo na czas wakacji.
 6. W piątek będziemy modlić się w intencji dobrodziejów i darczyńców naszej parafii. Wszystkich polecimy opiece Bożej podczas Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa
  o godz. 17.30, następnie w Koronce do Miłosierdzia Bożego oraz we Mszy św. o godz. 18.00. W ostatnim czasie na potrzeby naszej parafii złożono następujące ofiary: Wspólnota Misyjna Misjonarzy Oblatów Najświętszej Maryi Panny – 200 zł; Pan Jerzy Jarosz 1500 zł; pewna osoba z ul. Strażackiej – 1000 zł; pewna osoba z ul. Kilińskiego – 50 zł; pewna rodzina z ul. Ogrodowej – 300 zł; pewna rodzina z ul. Konopnickiej – 100 zł; pewna osoba – 50 zł; pewna osoba 100 zł. Wszystkie ofiary przeznaczamy na wypłacenie kończącego się remontu mieszkań naszych Sióstr Służebniczek. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Mamy do dyspozycji: tygodniki - „Niedziela”
  i „Gość Niedzielny”, miesięcznik „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci oraz dwumiesięcznik „Trwajcie w miłości”.
 8. Burmistrz Miasta Jędrzejowa, wszystkie organizacje senioralne, Gminna Rada Seniorów, Ośrodek Pomocy Społecznej Miasta Jędrzejowa oraz Centrum Kultury w Jędrzejowie zapraszają seniorów na I Senioralne Spotkania z Kulturą i Sztuką „Srebrny Jędrzejów”, które odbędą się za niespełna dwa tygodnie – 29 czerwca br. Spotkania rozpoczną się Mszą św. w intencji seniorów o godz. 15.00 w naszym kościele parafialnym.

Pozostałe informacje na ten temat znajdziemy na plakacie w gablocie przed kościołem.

 1. Powiatowe Centrum pomocy Rodzinie informuje, że prowadzony jest program dla rodzin dotkniętych przemocą. Więcej informacji znajdziemy na ulotkach w przedsionku kościoła i w gablocie przed kościołem.
 2. Wszystkich Drogich Parafian polecamy opiece Trójcy Najświętszej i życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Facebook

Proszę czekać. Trwa ładowanie wpisów...