Ogłoszenia parafialne

X Niedziela Zwykła 9 czerwca 2024 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 1. Gościmy dzisiaj w naszej wspólnocie ks. Piotra Pochopienia - misjonarza z Brazylii, który dzieli się z nami swoim doświadczeniem pracy misyjnej a po Mszach św. będzie można wesprzeć jego dzieło misyjne darem serca złożonym do puszki.
 2. Dzisiaj także zapraszamy na Parafialny Dzień Dziecka w godz. 10:30-14:00. Dla dzieci będą przygotowane bezpłatne atrakcje m.in. dmuchańce, ścianka wspinaczkowa, animowane gry i zabawy. Podczas pikniku prowadzone będą licytacje oraz kiermasz fantów. Serdecznie wszystkich zapraszamy!
 3. Dziękujemy wspólnotom z naszej parafii za przystrojenie ołtarzy na Oktawę Bożego Ciała. Dziękujemy wszystkim uczestniczącym w ośmiodniowych obchodach Bożego Ciała, niosącym baldachim, figury, feretrony, chorągwie. Dziękujemy dzieciom sypiącym kwiaty i ich mamom. Dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich z Piasków, siostrom zakonnym, ministrantom i panu organiście.
 4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Barnabę, apostoła; w czwartek św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła; w piątek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
 5. We wtorek Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na Mszę św. i różaniec po Mszy w intencji zmarłych w czyśćcu cierpiących.
 6. W czwartek zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczniemy je modlitwą różańcową o godz. 19.30. Po Mszy św. o godz. 20.00 wyruszymy z figurą Matki Bożej Fatimskiej
  w procesji ze świecami wokół naszego kościoła.
 7. „Roczki”, czyli Msza św. w intencji dzieci przeżywających rocznicę urodzin
  w czerwcu zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30. Zachęcamy do zamawiania intencji w zakrystii.
 8. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa jest sprawowane codziennie o g. 17.30.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Mamy do dyspozycji: tygodniki - „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, miesięcznik „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci oraz dwumiesięcznik - „Trwajcie w miłości”.
 10. Wszystkich Drogich Parafian polecamy opiece Trójcy Najświętszej i życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Facebook

Proszę czekać. Trwa ładowanie wpisów...