Ogłoszenia parafialne

V Niedziela Zwykła 05 lutego 2023r.  

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy wspominać: w poniedziałek – św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy; w piątek – św. Scholastykę, dziewicę.
  2. W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, od 31 lat obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. W związku z tym, zapraszamy wszystkich parafian na Mszę Św. w intencji chorych z naszej wspólnoty o godz. 10.00. Podczas tej Eucharystii będzie możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.
  3. Za dwa tygodnie, 19 lutego o godz. 10.30 będziemy sprawować tzw. „Roczki”, a więc Mszę Św. w intencji dzieci obchodzących rocznicę swoich urodzin. Zachęcamy rodziców do zgłaszania tych intencji w zakrystii.
  4. Polecamy prasę katolicką: tygodniki – „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz miesięczniki – „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci i „Trwajcie w miłości” dla rodzin. Zachęcamy do zabrania ze sobą gazetki parafialnej „Trinitas”.
  5. Dziś po każdej Mszy Św. zbierane są dobrowolne ofiary na leczenie naszego parafianina, 12- letniego Radka Toborka. W 2020r. stwierdzono u niego bardzo rzadką chorobę – białaczkę lekooporną. Po konsultacjach lekarskich okazało się, że jedynym ratunkiem w tej sytuacji jest nowoczesna terapia, której koszt wynosi ponad milion złotych. Dołączamy się do prośby rodziców o pomoc dla Radka. Ofiarodawców niech Pan Bóg wynagrodzi swoim obfitym błogosławieństwem.
  6. Wszystkim uczestnikom obecnej Mszy Św. życzymy Bożego błogosławieństwa
    w nowym tygodniu.

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Facebook

Proszę czekać. Trwa ładowanie wpisów...