Ogłoszenia parafialne

VI Niedziela Zwykła 12  lutego 2023 r.  

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 1. Rodzice Radka Toborka serdecznie dziękują wszystkim ofiarodawcom za wsparcie materialne na leczenie syna z lekoopornej białaczki. W zeszłą niedzielę na ten cel zebraliśmy po Mszach świętych
  12 430 zł. Cała kwotę rodzice wpłacili na konto fundacji „Siepomaga”, która będzie finansować terapię Radka. Niech pan Bóg wynagrodzi ofiarność naszych Parafian!
 2. We wtorek przypada święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Szczególnie w tym dniu prośmy Boga, aby Europa nie porzuciła wiary, która daje nadzieję na dobrą przyszłość.
 3. W piątek zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii. W ich intencji ofiarujemy też Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W piątek po Mszy św.
  o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie wspólnoty „Rodzina Edmundowa” w Caritasie.
 4. W ramach obchodów święta Miasta z okazji 751 rocznicy nadania Jędrzejowowi praw miejskich, 19 lutego o godzinie 9.00 będziemy sprawować Mszę św. z prośbą o błogosławieństwo dla naszego miasta i jego mieszkańców z intencji Burmistrza Jędrzejowa, Pana Marcina Piszczka. Serdecznie zapraszamy!
 5. W niedzielę 19 lutego br. odbędzie się spotkanie przedpielgrzymkowe z osobami wyjeżdzającymi do Włoch na początku maja tego roku. Obecność konieczna.
 6. Misyjna wspólnota Oblatów zaprasza w przyszłą niedzielę na spotkanie o godz. 15.00 w salce parafialnej.
 7. W lutym Msza św. na tzw. „Roczki” zostanie odprawiona
  w najbliższą niedzielę o godz. 10.30. Zachęcamy rodziców do zamawiania intencji w zakrystii za swoje dzieci, przeżywające rocznice swoich urodzin.
 8. Ks. abp Stanisław Gądecki, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, prosi wszystkich wiernych w naszej Ojczyźnie
  o modlitwę w intencji ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii, pisząc: „Niech dobry Bóg ma w swojej opiece wszystkie ofiary tej tragedii. Niech zmarłych obdarzy życiem wiecznym, a tym, którzy ocaleli, da nadzieję i duchowe umocnienie”. Biskupi naszej diecezji proszą jednocześnie o przeprowadzenie zbiórki na pomoc poszkodowanym, po każdej Mszy św. w niedzielę 19 lutego br.

 

 1. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej. Jak zawsze mamy do dyspozycji tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz miesięczniki „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci oraz „Trwajcie
  w miłości” dla rodzin. W koszyczkach przy wyjściu z kościoła znajdziemy do zabrania gazetkę parafialną „Trinitas”.

 

 1. Wszystkim naszym Drogim Parafianom i Gościom
  w nadchodzącym tygodniu życzymy błogosławieństwa Trójcy Przenajświętszej.

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Facebook

Proszę czekać. Trwa ładowanie wpisów...