Ogłoszenia parafialne

I Niedzieli Wielkiego Postu 26 lutego 2023 r.  

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 1. Zapraszamy dzisiaj na pierwsze nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 16.30.
 2. Zapraszamy wszystkich ministrantów na Mszę św. w intencji służby liturgicznej naszej parafii i ich rodzin w środę o godz. 17.00. Po Mszy św. zapraszamy na wspólne spotkanie na salkach parafialnych.
 3. W czwartek - pierwszy miesiąca – w czasie Mszy świętej o godz. 17.00 będziemy się modlić o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego z naszej parafii. Zapraszamy do wspólne spotkanie modlitewne Grono Przyjaciół Seminarium o godz.16.30.
 4. W czwartek zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego po mszy św. o godz. 17.00 na salki parafialne.
 5. Wielki Post przynosi ze sobą piękne i bogate w treści nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W piątek o godz.15 – Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży. Dorosłych zapraszamy na Drogę Krzyżowa w piątek po Mszy św. o godz. 17.00

Przyjdźmy w piątek, by podziękować naszemu Panu Jezusowi Chrystusowi za trud Jego męki dla naszego zbawienia oraz powierzyć Mu nasze osobiste drogi krzyżowe.

 1. W piątek - pierwszy miesiąca - zapraszamy do przyjęcia Komunii świętej
  z intencją przebłagania Pana Boga za grzechy nasze i całego świata. Ze spowiedzi świętej będzie można skorzystać rano w godz. 6.30 – 7.30, a po południu od
  16.00 – 17.30.
 2. W najbliższą sobotę – pierwszą miesiąca - o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie Apostolatu Maryjnego w salce parafialnej.
 3. Także w sobotę zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Rozpoczniemy je modlitwą różańcową o godz. 16.30 z intencją przebłagania Boga za grzechy przeciwko Najświętszej Maryi Pannie. Na wspólną modlitwę o 16.30 i mszę św. zapraszamy kandydatów do bierzmowania. Po nabożeństwie będzie spotkanie formacyjne.
 4. Członków Żywego Różańca zapraszamy na spotkanie w salce parafialnej w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00
 5. W sobotę 4 marca udamy się w pielgrzymce na Jasną Górę na nocne czuwanie naszego dekanatu wraz z rolnikami z naszej diecezji. Wyjazd nastąpi
  o godz. 18.00 z parkingu, przy ołtarzu polowym, a powrót ok 3.00 nad ranem. Zapraszamy serdecznie, można zapisać się w zakrystii.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 9.00 zapraszamy wszystkich na Różaniec Męski w intencji o nastanie pokoju. Będą go prowadzić mężczyźni
  z naszej parafii.
 7. Za tydzień w niedzielę zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 10.30.
 8. W marcu Msza św. na tzw. „Roczki” zostanie odprawiona w niedzielę 12 marca
  o godz. 10.30. Zachęcamy rodziców do zamawiania intencji w zakrystii za swoje dzieci, przeżywające rocznice swoich urodzin.
 9. W ubiegłą niedzielę wspieraliśmy duchowo i materialnie ofiary trzęsienia ziemi
  w Turcji i w Syrii. Na ten cel nasi parafianie ofiarowali w zbiórce do puszek 5422 zł. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać!
 10. W wielkim Poście organizowana jest Nocna droga Krzyżowa na Swięty Krzyż.
  W tym roku odbędzie się ona 10 III (piątek) i będzie miała długość 17 km. Nasz rodak ks. Łukasz Chowaniec zaproponował nam wspólny wyjazd z parafią Szczekociny w której pracuje. Zachęcamy do zapisów w zakrystii, gdzie uzyskamy dodatkowe informacje.
 11. Serdecznie polecamy prasę katolicką: tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz miesięczniki „Miłujcie się!” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci oraz „Trwajcie w miłości” dla rodzin. W koszykach znajdziemy do zabrania gazetkę parafialną „Trinitas”
 12. Wszystkim naszym Drogim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu i owocnego przeżywania Wielkiego Postu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Facebook

Proszę czekać. Trwa ładowanie wpisów...