Ogłoszenia parafialne

XII Niedziela Zwykła 25 czerwca 2023 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 1. Rozpoczął się okres wakacji dla dzieci i młodzieży oraz czas urlopów. Prosimy, by podczas wakacyjnego wypoczynku nie zaniedbać codziennej modlitwy, a w szczególności Mszy Świętej niedzielnej, która ożywia naszą wiarę i jest świętym obowiązkiem każdego z nas.
 2. W środę wspomnienie św. Ireneusza, biskupa, męczennika
  i doktora Kościoła.
 3. We czwartek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra
  i Pawła. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 6.30, 7.00, 9.00 i 18.00, podczas których szczególnie będziemy się modlić za następcę św. Piotra, papieża Franciszka, a ofiary złożone na tacę przekażemy do dyspozycji Ojca Świętego, jako tzw. „świętopietrze”.
 4. W sobotę – pierwszą miesiąca – zapraszamy na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godz. 17.30. Także w sobotę przypadają imieniny Księdza Biskupa Mariana Florczyka. W osobistej modlitwie tego dnia pamiętajmy o pasterzu – solenizancie.
 5. W dniach od 5 do 13 sierpnia odbędzie się 42 Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Organizujemy grupę z naszego dekanatu, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych, szczególnie ludzi młodych w przyszłą niedzielę (2 lipca)
  o 19:00 na spotkanie w ogrodach parafialnych.
 6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie, w terminie 22-29 sierpnia br.
  W programie m. in. wejście na górę Objawień, Droga Krzyżowa na górę Kriżevac, Tihajlina, Park Narodowy Kornati, Jeziora Plitwickie czy Mostar. Więcej informacji i zapisy u ks. Damiana.
 7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: tygodniki „Niedziela”
  i „Gość Niedzielny” oraz miesięczniki „Trwajcie w miłości się” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.
 8. Wszystkich naszych Drogich Parafian polecamy w nadchodzącym tygodniu Trójcy Przenajświętszej a tym, którzy rozpoczynają wakacje, bądź urlopy, życzymy udanego odpoczynku pod opieką Bożej Opatrzności.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Facebook

Proszę czekać. Trwa ładowanie wpisów...