Ogłoszenia parafialne

XIII Niedziela Zwykła 2 lipca 2023r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  w poniedziałek święto św. Tomasza, Apostoła;
  w czwartek - bł. Marię Teresę Ledóchowską, dziewicę; w sobotę św. - Jana z Dukli, prezbitera.
 2. W czwartek – pierwszy miesiąca – zapraszamy do wspólnej modlitwy o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego, szczególnie podczas Mszy św.
  o godz. 18.00
 3. W piątek - pierwszy piątek miesiąca – zapraszamy do przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej Sercu Jezusowemu za grzechy nasze i całego świata. Ze spowiedzi świętej będziemy mogli skorzystać w tym dniu rano w godz. 30 - 7.30 i po południu w godz. 17.30 - 18.30.
 4. „Roczki”, czyli Msza Święta w intencji dzieci i młodzieży przeżywających swoje kolejne rocznice urodzin w lipcu, zostanie odprawiona w niedzielę, 16 lipca
  o godz. 10.30. Zachęcamy rodziców i bliskich do zamawiania intencji w zakrystii.
 5. Jutro, w poniedziałek (3 lipca) zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców na wyjazd do parku rozrywki Energylandia. Zapisy u ks. Damiana, ilość miejsc ograniczona.
 6. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką: tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz miesięczniki „Trwajcie w miłości” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci. W koszykach przy wyjściu z kościoła leży do zabrania biuletyn „Trinitas”.
 7. Wszystkim naszym drogim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia pod przemożną opieką Trójcy Przenajświętszej!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Facebook

Proszę czekać. Trwa ładowanie wpisów...