Ogłoszenia parafialne

XX Niedziela Zwykła 20 sierpnia 2023r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 

 1. Ks. Bartosz, po ukończeniu studiów doktoranckich na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, we wtorek zostanie skierowany przez Ks. Bpa Ordynariusza Jana Piotrowskiego do nowych zadań duszpasterskich w Kielcach. Dziękujemy
Bartoszowi za siedem lat gorliwej pracy pasterskiej w naszej wspólnocie parafialnej i życzymy Opieki Trójcy Przenajświętszej w wypełnianiu woli Bożej. Zapewniamy o modlitwie i zapraszamy przy każdej sposobności do odwiedzenia naszej parafii. Szczęść Boże!

 2. W najbliższych dniach w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: w poniedziałek – wspomnienie św. Piusa X, papieża; we wtorek - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej; w czwartek - święto św. Bartłomieja, apostoła; w sobotę – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

 3. Najświętsza Maryja Panna Częstochowska jest Patronką kaplicy w Piaskach. Stąd
w sobotę odprawimy w tej kaplicy Mszę świętą odpustową o godz. 18.00 w intencji mieszkańców Piasków, Borków i Kopanin. Serdecznie zapraszamy!

 Ojcowie Cystersi zapraszają na Odpust Wincentiański w Roku Jubileuszowym 800-lecia śmierci bł. Wincentego Kadłubka, który będzie trwał od czwartku do niedzieli, kiedy uroczystej sumie odpustowej będzie przewodniczył ks. abp Stanisław Gądecki. Dokładny plan uroczystości znajduje się w gablocie przed kościołem.

 Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła mamy do dyspozycji tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, oraz miesięczniki: „Trwajcie w miłości” i „Mały Gość niedzielny” dla dzieci.

 5. Wszystkich naszych drogich Parafian i Gości polecamy opiece Trójcy Przenajświętszej i życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Facebook

Proszę czekać. Trwa ładowanie wpisów...