Ogłoszenia parafialne

Święto Chrztu Pańskiego 07.01.2024r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

  1. Dziś obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, który przypomina nam łaskę naszego chrztu świętego. W zakrystii możemy nabyć do swojego domu porcelanową kropielniczkę ścienną, którą proponujemy umieścić przy drzwiach naszego domu i napełnić wodą święconą, aby z niej korzystać przy wyjściu z domu.
  2. We wtorek zapraszamy członków Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym oraz wszystkich, którzy chcą wspólnie modlić się w intencji zmarłych w czyśćcu cierpiących na różaniec o godz. 16.30 i Mszę św.
  3. W styczniu tzw. „roczki”, czyli Msza Święta w intencji dzieci przeżywających urodziny w danym miesiącu w przyszłą niedzielę, 14 stycznia o 10:30. Zachęcamy do zamawiania intencji w zakrystii.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 10.30 dzieci z Ogniska Wychowawczego Caritas przedstawią jasełka Bożonarodzeniowe.
  5. Dziękujemy wszystkim rodzinom z naszej parafii, które w zeszłym tygodniu mogliśmy nawiedzić podczas wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za wspólną modlitwę i ofiary złożone na remonty i utrzymanie naszego kościoła. W tym tygodniu kolęda będzie przebiegać w następującym porządku:

 

  1. Serdecznie polecamy prasę katolicką: tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz miesięczniki „Mały Gość Niedzielny” i miesięcznik  „Miłujcie się” dla rodzin.
  2. Naszym Drogim Parafianom w nadchodzącym nowym tygodniu życzymy obfitości łask Bożych.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Facebook

Proszę czekać. Trwa ładowanie wpisów...