Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Zwykła 21 stycznia 2024 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 1. W tym tygodniu będziemy przeżywać
  w liturgii Kościoła: w środę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; w czwartek - Święto Nawrócenia
  św. Pawła; w piątek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa;
  w sobotę – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa.
 2. W środę na mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy ministrantów i ich rodziców na wspólną modlitwę za służbę liturgiczną w naszej parafii. Po mszy św. zapraszamy na wspólne spotkanie na salkach parafialnych.
 3. W czwartek przypada dziesiąta rocznica święceń biskupich Ordynariusza Diecezji Kieleckiej, Księdza Biskupa Jana Piotrowskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszego Pasterza podczas Mszy św. o godz. 17.00
 4. Dziękujemy wszystkim rodzinom z naszej parafii, które w zeszłym tygodniu mogliśmy nawiedzić podczas wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za wspólną modlitwę i ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła i remont domu Sióstr Służebniczek. W tym tygodniu kolęda będzie przebiegać w następującym porządku:

 

 1. Polecamy prasę katolicką: tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz miesięczniki „Mały Gość Niedzielny” i miesięcznik „Trwajcie w miłości” dla rodzin. Rycerze Św. Jana Pawła II rozprowadzają też patriotyczne kalendarze na 2024 r.
 2. Wszystkim naszym Drogim Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa
  w nowym tygodniu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Facebook

Proszę czekać. Trwa ładowanie wpisów...